PTOO NA KONGRESIE KRIO 2019

//:Strona główna/Konferencje/PTOO NA KONGRESIE KRIO 2019

PTOO NA KONGRESIE KRIO 2019

Zapraszamy Państwa do udziału w Kongresie KRIO 2019, wspólnym przedsięwzięciu Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej KRIO oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi odbędą się w dniach 14-17 listopada 2019 r. w Karpaczu. Zapraszamy na stoisko PTOO – nr 628, poziom 6.

Na stoisku będą Państwo mogli zapoznać się z działalnością Towarzystwa oraz jego dalszymi planami. Poznają Państwo ofertę ubezpieczenia OC zawodowego przygotowaną dla optometrystów zrzeszonych w PTOO. Na miejscu do pobrania będą deklaracje członkowskie oraz studenckie (osoby zainteresowane wstąpieniem do Towarzystwa (optometryści oraz studenci optometrii) proszone są o zabranie wymaganych dokumentów, niezbędnych do złożenia dekralarcji. Na miejscu będzie można uzyskać wymagane statutowo dwa podpisy członków wprowadzających. Na targach promować będziemy Numer Optometrysty oraz bieżące i przyszłe działania Towarzystwa.Dlaczego warto wziąć udział w Kongresie KRIO?
Pozytywny odbiór, zarówno przez wystawców jak i zwiedzających poprzednich edycji spotkań optyków, optometrystów i osób związanych z branżą, pozwolił wpisać to wydarzenie na stałe do kalendarza imprez targowych.

Do zobaczenia w Karpaczu!

Więcej informacji na stronie www.kongreskrio.pl

By | 2019-11-07T14:32:25+01:00 7 listopada 2019|Konferencje|Możliwość komentowania PTOO NA KONGRESIE KRIO 2019 została wyłączona

About the Author: