KONFERENCJA EAOO W WARSZAWIE – NADSYŁANIE KONSPEKTÓW

//:Strona główna/Konferencje/KONFERENCJA EAOO W WARSZAWIE – NADSYŁANIE KONSPEKTÓW

KONFERENCJA EAOO W WARSZAWIE – NADSYŁANIE KONSPEKTÓW

EAOO WarszawaNajbliższa konferencja Europejskiej Akademii Optometrii i Optyki (EAOO – European Academy of Optometry and Optics) odbędzie się w Warszawie, w dniach 15-18 maja 2014r.

Już teraz EAOO prosi o nadsyłanie konspektów warsztatów klinicznych na przyszłoroczną konferencję – do 9 września.

Autorzy konspektów powinni w nich zarzeć podstawowe informacje: czego kurs by dotyczył i czy uczestnicy będą mogli potrenować prezentowane w nim umiejętności. Warsztat możę dotyczyć jakiejkolwiek problematyki, jednak najbardziej pożądane byłbyby te na temat: badania pola widzenie, słabowidzenie, badania / obrazowanie dnia oka czy diagnostyka i leczenie jaskry. Wskazówki, co powinno być w konspekcie, dostępne sa na stronie www.eaoo.info. Kursy będą odbywać się na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Na razie EAOO zachęca do nadsyłania planów jedynie warsztatów klinicznych; później podamy daty przygotowania streszczeń prezentacji, posterów i sesji naukowych.

Warsztaty kliniczne są bardzo dobrą okazją do zaprezentowania sprzętu medycznego (OCT, funduskamera, itp), dlatego liczymy na współpracę firm z autorami warsztatów.

EAOO spodziewa się na konferencji przestawicieli branży z 25 krajów. W tegorocznej konferencji w Maladze wzięło udział ponad 300 uczestników, pojawiło się 100 prezentacji plakatowych i ponad 40 wykładów, warsztatów, forów dyskusyjnych i opisów przypadków. Warszawska konferencja będzie doskonałą sposobnością do nawiązywania nowych kontaktów i współpracy między nauczycielami, badaczami, klinicystami, przedstawicielami przemysłu i stowarzyszeń branżowych z całej Europy. Uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału w konferencji, za co będą przyznawane im punkty edukacyjne według schematów doskonalenia zawodowego w ich krajach.

Konspekty warsztatów powinny zostać więc nadesłane do 9 września 2013r.
– wtyczne: .pdf
– zgłoszenia: formularz

informacja własna EAOO

By | 2017-03-16T20:38:02+01:00 1 sierpnia 2013|Konferencje|Możliwość komentowania KONFERENCJA EAOO W WARSZAWIE – NADSYŁANIE KONSPEKTÓW została wyłączona

About the Author: