PTOO.pl

PTOO.pl
PTOO.pl 2020-10-22T11:30:26+01:00

Szanowni Państwo!

Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki jest organizacją skupiającą optometrystów oraz osoby i instytucje pragnące aktywnie wspierać rozwój optometrii w Polsce.

Wśród optometrystów wykonujących swój zawód istnieje niedosyt wiedzy. W czasie wykonywania swoich codziennych prac spotykają się z problemami, na które to często poszukują rozwiązań. Tak samo jak dynamicznym i zmiennym jest nasz układ wzrokowy, tak samo dynamicznie zmieniają się najnowsze badania naukowe, trendy w dziedzinie ochrony wzroku. Jednym ze sposobów pogłębienia swojej wiedzy jest czynny udział w organizowanych przez nas konferencjach, szkoleniach, wykładach. Przynależność do PTOO to m.in. pierwszeństwo udziału w organizowanych spotkaniach, ponoszenie niższych opłat za udział lub nawet bezpłatne uczestnictwo.

Zachęcamy do śledzenia informacji na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych: facebook, instagram czy twitter.


AKTUALNOŚCI PTOO

Najnowsze wiadomości z naszej strony

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną aktualności, na której umieszczamy informacje dotyczące szkoleń, konfernecji, informacji bieżących oraz wiadomości branżowe z kraju i ze świata.
AKTUALNOŚCI PTOO
SZUKAJ OPTOMETRYSTY

Gabinety optometryczne

Tutaj znajdziesz listę praktyk członków naszego Towarzystwa, którzy wyrazili zgodę na opublikowanie danych.
SZUKAJ OPTOMETRYSTY
SPRAWDŹ OPTOMETRYSTĘ

Numer Optometrysty - NO

Osoby, które ukończyły jedną z uczelni spełniających wymogi kształcenia na kierunku optometria. Optometryści potwierdzili to przesyłając do Towarzystwa wniosek wraz z potwierdzonym dyplomem. Tym samym otrzymali indywidualny Numer Optometrysty. Lista aktualizowana jest na bieżąco.
SPRAWDŹ OPTOMETRYSTĘ

Firmy wspierające PTOO

 


Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego.