VISION THERAPY – CZERWIEC 2020

//:Strona główna/Szkolenia/VISION THERAPY – CZERWIEC 2020

VISION THERAPY – CZERWIEC 2020

Mamy także dobre dla studentów profesora WC Maplesa, którzy mieli okazję spotkać się z nim w poprzednich latach i z niecierpliwością oczekują kolejnych edycji kursów optometrycznej terapii widzenia. Jak wynika z ankiet, największe zainteresowanie budzi kurs „Case Study”.

Podczas czerwcowej edycji, którą planujemy dla Państwa wygody przeprowadzić w okresie poprzedzającym konferencję Optometria Pediatryczna (20-21.06.2020, Katowice) uczestnicy, którzy zajmują się już optometryczną terapią widzenia (na dowolnym poziomie) będą mieli okazję zreferować przypadki swoich pacjentów i przedyskutować jej efekty w gronie kolegów oraz wysłuchać wskazówek profesora.

Wiemy z poprzednich lat, że taka forma kursu, choć wywołuje obawy, spotyka się z ogromnym entuzjazmem uczestników. Podczas tego typu spotkań informacje, które zdobywamy odnoszą się bezpośrednio do naszych doświadczeń, wzbogacają nasz warsztat i napełniają energia i entuzjazmem do dalszej pracy z pacjentem.
Zapraszamy do udziału.

Szczegóły szkolenia dostępne już wkrótce na stronie www.ptoo.pl

By | 2019-12-03T09:28:25+01:00 1 grudnia 2019|Szkolenia|Możliwość komentowania VISION THERAPY – CZERWIEC 2020 została wyłączona

About the Author: