SPOTKANIE INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWE 2013

//:Strona główna/Szkolenia/SPOTKANIE INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWE 2013

SPOTKANIE INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWE 2013

Polskie Towarzystwo Optometrii i OptykiZapraszamy wszystkich członków PTOO wraz z rodzinami na spotkanie integracyjno – szkoleniowe organizowane w dniach od 31 maja do 2 czerwca 2013r. nad Zalewem Sulejowskim (woj. Łódzkie) w Centrum konferencyjno – rekreacyjnym MOLO.
Podczas zjazdu będzie można wysłuchania wykładów o tematyce branżowej, prelekcji wygłaszanych przez członków naszego Towarzystwa, a także miło spędzić czas w gronie przyjaciół i bliskich.

Wybrane przez nas miejsce zapewnia komfortowe pokoje noclegowe, sale wykładowe oraz liczne atrakcje turystyczne. Na terenie ośrodka znajdują się boisko do piłki nożnej oraz plażowej, plaża, wypożyczalnia rowerów, rowerów wodnych oraz kijków do nordick walking. Dodatkowo w hotelu można skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej oraz masażów.

Ponadto w okolicy jest przystań żeglarska, w której można wypożyczyć kajaki, canoe i żaglówki, a także stadnina koni. Ciekawymi atrakcjami w okolicy są m.in.: ośrodek hodowli żubrów, kompleks poniemieckich bunkrów z czasów II wojny światowej, skansen rzeki Pilica i Groty Nagórzyckie.

centrummolo

Hotel oferuje pokoje jedno osobowe, dwuosobowe (z łóżkiem małżeńskim lub typu twin) oraz trzyosobowe w cenach:
1-osobowy – 132zł
2-osobowy – 165zł
3-osobowy – 218zł
Cena pokój/doba ze śniadaniem.

Tematykę głównych wykładów przedstawimy najbliższym czasie, natomiast zachęcamy wszystkich do przygotowania własnych prezentacji na wybrany przez siebie temat, którymi chcielibyście się podzielić z innymi członkami Towarzystwa. Prezentacje nie powinny przekraczać 15-20 min. mogą dotyczyć ciekawych przypadków z gabinetu lub po prostu być związane z branżą optometryczną. Prezentacje można zgłaszać za pośrednictwem formularza.

Na spotkanie integracyjno-szkoleniowe prosimy zapisywać się przy pomocy formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na dole wpisu. Planujemy organizację wspólnej kolacji grillowej i/lub kolacji bankietowej. Koszt uczestnictwa to 50zł/osoba (dzieci poniżej 14 lat bez opłat).

Podsumowanie:
Termin: od 31 maja do 2 czerwca 2013r.
Miejsce: Centrum konferencyjno – rekreacyjne MOLO
www.centrummolo.pl
ul. Klonowa 16; 97-213 Smardzewice
GPS: 51.467234N, 20.010942E
Koszt uczestnictwa: koszt noclegu + 50zł/os
Prezentacje własne: formularz

Osoba kontaktowa: Kamil Chlebicki, e-mail: warsztaty@ptoo.pl


Rejestracja

Pola oznaczone symbolem (*) muszą zostać wypełnione

Imię i nazwisko (*)

e-mail (*)

telefon kontaktowy (*)

Zgłaszam udział w szkoleniu:

ilość wszystkich osób (*)

w tym ile dzieci do 15 r.ż.

Dodatkowe uwagi

TAK! Zobowiązuję się po przyjęciu mojego zgłoszenia do wpłacenia na konto PTOO bezzwrotnego zadatku w wysokości 50 zł od każdej zgłoszonej osoby powyżej 15r.ż. w terminie do 10 dni od daty otrzymania potwierdzenia (*)

UWAGA: prosimy nie wysyłać wielokrotnie formularza zgłoszeniowego, po jego wysłaniu poniżej przycisku "wyślij zgłoszenie" pojawia się potwierdzenie jego nadania. Prosimy sprawdzić skrzynkę pocztową.

Zapraszamy serdecznie!

By | 2017-03-16T20:38:03+01:00 10 kwietnia 2013|Szkolenia|Możliwość komentowania SPOTKANIE INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWE 2013 została wyłączona

About the Author: