PRAWDA O SOCZEWKACH KONTAKTOWYCH – OBALANIE MITÓW

//:Strona główna/Publikacje, informacje/PRAWDA O SOCZEWKACH KONTAKTOWYCH – OBALANIE MITÓW

PRAWDA O SOCZEWKACH KONTAKTOWYCH – OBALANIE MITÓW

W wydaniu specjalnym czasopisma medycznego „Kontaktologia i Optyka Okulistyczna” (kwiecień 2010) ukazał się artykuł z najczęściej zadawanymi pytaniami.

European Contact Lens Forum (ECLF) jest platformą komunikacyjną pomiędzy wszystkimi specjalistami aplikującymi soczewki kontaktowe a przemysłem kontaktologicznym. To właśnie autorstwem tej organizacji ukazał się przedstawiony artykuł. Został on sporządzony w celu poinformowania lekarzy specjalistów, którzy nie zajmują się aplikacją soczewek kontaktowych i ich sprzedażą, o ostatnich osiągnięciach w dziedzinie kontaktologii.


Dokument ten powstał również po to, aby specjaliści ci mogli w fachowy sposób odpowiedzieć na pytania dotyczące soczewek kontaktowych, zadawne przez pacjentów zainteresowanych ich noszeniem.

Stanowisko autorów oraz informacje prezentowane w niniejszym dokumencie uzyskały m.in. pełną akceptację i wsparcie specjalistów oraz organizacji działających w branży kontaktologicznej w Polsce – m.in. Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki.

Link do artykułu (.pdf) – Prawda o soczewkach kontaktowych – obalanie mitów.

Zarząd PTOO

By | 2017-03-16T20:38:15+01:00 11 maja 2010|Publikacje, informacje|Możliwość komentowania PRAWDA O SOCZEWKACH KONTAKTOWYCH – OBALANIE MITÓW została wyłączona

About the Author: