NUMER OPTOMETRTYSTY

//:Strona główna/NUMER OPTOMETRTYSTY
NUMER OPTOMETRTYSTY 2017-12-06T14:22:22+00:00

 

Numer optometrystyPTOO - spis optometrystów z Numerem Optometrysty

Poniżej zgodnie z informacją o nadawaniu Numeru Optometrysty (NO) przez Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki, publikujemy listę osób z przyznanym NO. Osoby te przesłały do PTOO wniosek wraz z kserokopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej o kierunku optometria. Lista osób ułożona jest alfabetycznie.

Jeżeli szukacie Państwo adresów gabinetów w których przyjmują optometryści, to zapraszamy na stronę praktyk członków PTOO. Przy nazwisku członka PTOO znajduje się logo PTOO

 

Abramowicz Agnieszka Ewa – NO07106

Abramowicz Mariusz – NO11114

Adamczak Natalia – NO07112

Adamczuk Robert – NO14205 – Członek PTOO

Adamczuk Zbysław – NO07101 – Członek PTOO

Adamczyk Weronika – NO16341

Adamowska – Brenneisen Barbara – NO10109 – Członek PTOO

Adamowska Katarzyna – NO97101

Adamska Ewelina – NO12309

Adamus Szymon – NO13321

Anasychin – Piekło Joanna – NO17717

Antczak Joanna – NO15138 – Członek PTOO

Antoniak Karolina – NO09109

Antosz Laura – NO15101

Antosz Marzena – NO17351

Antoszczak Izabela – NO13330

Antoszczyszyn – Gryz Małgorzata – NO06306

Armatys Karolina – NO17322

Awuku Mikołaj – NO17112 – Członek PTOO

Bajwolska Barbara – NO10203

Bacławska Jadwiga Bożena – NO11307

Badura Barbara – NO17618

Banach Magdalena – NO15407

Banach – Wójcik Marcelina – NO10355

Banaczek – Wiśniewska Olga – NO16116 – Członek PTOO

Baranowska Izabella Teresa – NO15117

Baranowska Marta – NO13333 – Członek PTOO

Barczyk Waldemar – NO05108 – Członek PTOO

Barć Paweł – NO13213

Barnat – Marcinkowska Marta – NO17619

Bartkowiak Daria – NO15333

Bartoszuk Agata – NO09302 – Członek PTOO

Bartoszuk Julita – NO10105 – Członek PTOO

Bartosiński Maciej – NO06315

Baryluk Alicja – NO10329

Bayer – Mączyńska Beata – NO08301

Baziuk Małgorzata – NO11315

Baziuk Monika – NO11316

Bąk Krzysztof – NO08503

Beczkowicz Anna – NO13103

Berlinets Liudmyla – NO16323 – Członek PTOO

Bernaciak Michał – NO12201 – Członek PTOO

Betkiewicz Andrzej – NO16302 – Członek PTOO

Bialik Zdzisław – NO12329

Białas Magdalena – NO12308

Białecka Aleksandra – NO15317

Biazik Małgorzata – NO14302

Bibrowicz Bianka – NO17301

Bielawska – Śmiałek Alicja – NO03201 – Członek PTOO

Bielecka Jolanta – NO06313 – Członek PTOO

Bielecki Bartłomiej – NO16409 – Członek PTOO

Bieniek Michał – NO09111

Bieniek Roland – NO14112

Bieńczak – Paczkowska Jadwiga – NO07301 – Członek PTOO

Biernat Katarzyna- NO10303

Bigus Przemysław – NO13310

Bilińska Barbara – NO13306

Biłous Katarzyna – NO17341 – Członek PTOO

Bińczak Magdalena Anna – NO14304

Bitel – Chłopecka Joanna – NO15112 – Członek PTOO

Blecios Joanna – NO12338

Bloch Daria – NO17310

Błanowicz Konrad – NO97116

Błanowicz Urszula – NO97118

Błaszczyk – Słowińska Kamila – NO05201

Błaszkiewicz Paweł – NO13106

Błażejczyk – Suchenek Diana – NO13315

Błażejewska – Gałan Klaudia – NO12319

Błędowski Paweł – NO15307

Błońska – Jęsiek Agnieszka – NO09325

Bobrowska Marlena – NO12401 – Członek PTOO

Bogusławski Krzysztof – NO11118

Bohdanowicz Rafał – NO12210 – Członek PTOO

Bochenek Kinga – NO15408 – Członek PTOO

Bocheńska Agata – NO07302 – Członek PTOO

Bokrzycka Karolina – NO15342

Bonda Beata – NO16328

Borucka Anna – NO13205

Borzym Krzysztof – NO13113

Bożuchowski Kamil – NO13405 – Członek PTOO

Brejnak Maria – NO15118 – Członek PTOO

Brenk Joanna – NO12218 – Członek PTOO

Brenk-Krakowska Alicja – NO06201 – Członek PTOO

Brodecka Alicja – NO15414 – Członek PTOO

Brożyna Bogumiła – NO16329

Brożyniak Teresa – NO11310 – Członek PTOO

Brygoła Rafał – NO11305 – Członek PTOO

Brysz Grzegorz – NO15304 – Członek PTOO

Brzozowska Izabela – NO15401 – Członek PTOO

Buczkowska Hanna – NO05202 – Członek PTOO

Buczkowski Piotr – NO05203

Buczyńska – Hołaj Małgorzata – NO10301 – Członek PTOO

Budaj Mariusz – NO06309 – Członek PTOO

Budzik Agnieszka – NO09202 – Członek PTOO

Buk Ewa – NO15327

Burszewska Joanna – NO12337 – Członek PTOO

Bussler Lidia – NO16305

Buzanowska Magda – NO12212

Bystrzycka Monika – NO13402 – Członek PTOO

Capała Katarzyna – NO17601

Całus Magdalena – NO17333

Cegła Joanna – NO14215 – Członek PTOO

Celoch Tomasz – NO10351 – Członek PTOO

Chabko Iwona – NO09310

Chamienia Agnieszka – NO10308

Charaziak – Kovacs Agnieszka – NO11501 – Członek PTOO

Chróstowska Katarzyna NO13327

Chrustek Łukasz – NO14336

Ciebiera Maciej – NO10354

Cielecka – Gajda Katarzyna – NO10330

Ciężar Kamila – NO14218 – Członek PTOO

Ciżewska Aleksandra – NO17115

Chojnacka – Cipielewska Małgorzata – NO13112

Chojnowska Marta – NO16355

Chowaniec Kamil – NO17609

Chlebicki Kamil – NO12203 – Członek PTOO

Chlebicki Krzysztof – NO97102 – Członek PTOO

Chlebowska Marta – NO13403

Chmiel Joanna – NO15133 – Członek PTOO

Chrobot Sylwia – NO04201 – Członek PTOO

Chudzik Jarosław – NO10202 – Członek PTOO

Chumikowska Aleksandra – NO14327

Cicha Anna – NO12313

Cicha Joanna Agnieszka – NO09313

Cichocka Zuzanna – NO14210

Cieślak Krzysztof – NO09326

Cieślik Klaudia – NO17352

Cyran Katarzyna – NO10321

Czaińska Monika – NO12214 – Członek PTOO

Czapiewski Mateusz – NO16106

Czarnecka Agata – NO17323

Czarnecka Aleksandra – NO17122

Czarnocka Milena – NO10349

Czuj Stanisław – NO17313

Czyszczoń Anna – NO17326

Ćwikliński Piotr – NO11101

Danielak – Zysek Małgorzata – NO14211

Daniluk Natalia – NO17353 – Członek PTOO

Dąbrowska Katarzyna – NO04301

Dąbrowski Jacek – NO17611

Demusz Natalia – NO10333 – Członek PTOO

Dereń Agnieszka – NO14342

Detka Magdalena – NO14345

Dewald – Kubeczak Helena – NO10211

Didyk Paulina – NO10342

Dmowska Milana – NO13318

Dobosz Magdalena – NO09329

Dobrowolska – Makaruk Agnieszka – NO05109 – Członek PTOO

Dobrowolski Jerzy – NO03103 – Członek PTOO

Dobrzańska Ewa – NO12322

Dobrzański Paweł – NO12323

Dobrzycka Anna – NO10215 – Członek PTOO

Dobrzyńska Magdalena – NO17107 – Członek PTOO

Domagała Katarzyna – NO17327

Domańska Kamila – NO17105

Domańska Zofia – NO16404 – Członek PTOO

Dragan Anna – NO17702

Drewnicki Maciej – NO16320

Drożdż Ryszard – NO09321 – Członek PTOO

Dubas Katarzyna – NO11212 – Członek PTOO

Duda Natalia – NO12318

Dudek Marcin – NO14108

Dudek Paulina – NO15339

Dudzik Krzysztof – NO17334

Dulaba Anna – NO10103 – Członek PTOO

Duliński Jakub – NO14111

Dulnik Ewa – NO16206 – Członek PTOO

Durczok Anna – NO17328

Duś Agnieszka – NO15328 – Członek PTOO

Dworak Kazimierz – NO05102 – Członek PTOO

Dworak Marta – NO14305 – Członek PTOO

Dworakowska Anita – NO16215

Dymek – Drwęcka Anna – NO17338

Dymkiewicz Agata – NO06320 – Członek PTOO

Dziekońska Justyna – NO10223

Dziuba Monika – NO14403 – Członek PTOO

Dżumaga Justyna – NO17204

Falkowska Marta – NO17306

Farat Anna – NO10209 – Członek PTOO

Faron Ewa – NO17361

Fąfara Joanna – NO13303 – Członek PTOO

Fąfara Piotr – NO06308 – Członek PTOO

Felska Małgorzata – NO13208

Fenig Robert – NO08502

Fesun Andriy NO15116

Fic Jakub – NO15210 – Członek PTOO

Figiel Beata – NO15324 – Członek PTOO

Figuła Marcin – NO16350 – Członek PTOO

Filipionek Irmina – NO15203 – Członek PTOO

Flak Katarzyna – NO16434

Flak Łukasz – NO14310 – Członek PTOO

Flak Mateusz – NO16344

Florczyk Dariusz – NO13328

Forbot Dominika – NO15413

Frąckowiak Izabela – NO15121

Frejtag Tadeusz – NO07318 – Członek PTOO

Frydrych Aleksandra – NO13406

Fuchs Jacek – NO03202

Fulińska Karolina – NO16345

Furgała Joanna – NO10345 – Członek PTOO

Gabler Ksenia – NO07314

Gabryl Irmina – NO10340

Gagacka Karolina – NO15205 – Członek PTOO

Gajda Maja – NO15224

Gajdek Agata – NO16316

Gajewska Katarzyna – NO17365

Gajewska Małgorzata – NO17603

Galant Marek – NO11323

Galas Ewa – NO14330 – Członek PTOO

Gałczyński Artur – NO07103 – Członek PTOO

Garbaczewska – Hańska Iwona – NO16309

Gawdzik Anna – NO07304 – Członek PTOO

Gawron Katarzyna – NO14214

Gawura Anna – NO09314

Gądzikiewicz Marek – NO13317 – Członek PTOO

Geniusz Maciej Krzysztof – NO15302 – Członek PTOO

Geniusz Malwina – NO10336 – Członek PTOO

Getek Urszula – NO15337

Gęstwicki Maciej – NO11211 – Członek PTOO

Gierek Agata – NO13211

Głąba Przemysław Paweł – NO14324

Głowacka Katarzyna – NO16212 – Członek PTOO

Gniotowska Julia – NO12102 – Członek PTOO

Golec Aleksandra – NO15409 – Członek PTOO

Gołąb Waldemar – NO06301 – Członek PTOO

Golonka Joanna – NO17702

Gołda Marzena – NO17344

Gorzeń Jarosław – NO15312 – Członek PTOO

Gotalska Anna – NO16112

Goździcka Anna – NO16205

Góra Marta – NO15350

Górecka Agnieszka – NO11102 – Członek PTOO

Górecki Paweł – NO15351

Grabińska Monika – NO14331

Grabowska Anna – NO15329

Grabowski Zygmunt – NO12303 – Członek PTOO

Graczyk Filip – NO16209 – Członek PTOO

Graczyk Katarzyna – NO11202

Grądzka Jolanta – NO17123

Grążawski Mateusz – NO12301

Grell Sebastian – NO17314

Griniewicz Fiodor – NO16336 – Członek PTOO

Grochal – Antosiak Katarzyna – NO10221

Grochala Piotr – NO11504 – Członek PTOO

Grochocka Nina – NO13212

Grodecka Agnieszka – NO17349

Groehlich Anna – NO12215 – Członek PTOO

Gronikowska Marta – NO16335

Gronikowski Henryk – NO07322

Gross Radosław – NO16108

Grudka Aneta – NO11326

Gruszka Michał – NO08501 – Członek PTOO

Grycak – Białousz Mariola – NO11330

Grzech Zofia – NO97115 – Członek PTOO

Grzegorczyk Konrad – NO10326

Grzegorczyk Piotr – NO16104

Grzegorkiewicz Marlena – NO14333

Grzelak Aleksandra – NO16412

Grzesińska Elżbieta – NO15323

Grzęda Martyna – NO12339

Grzonka Mateusz – NO15211 – Członek PTOO

Gulanowska Agnieszka – NO10323

Gulmantowicz Wioleta – NO09317

Gumber Barbara – NO06302 – Członek PTOO

Gutsche Katarzyna – NO14107

Gwara Monika – NO16301 – Członek PTOO

Gwóźdź Ewa – NO17705

Hadzicka Małgorzata – NO16208

Halkowicz Dominik – NO17304

Hamernik Anna – NO17103

Handzel Piotr – NO17605

Hanzlik Marta – NO14328

Hącel Danuta – NO13319

Hejniak Justyna – NO17360

Herdzik Dorota – NO17329

Hereć Monika – NO11103 – Członek PTOO

Hojczyk – Kielar Alina – NO07201

Holinko Zbigniew – NO08310

Hombek Wojciech – NO15326 – Członek PTOO

Horzela Patrycja – NO17622

Hoszowski Rafał – NO11516

Iwaszek Jakub – NO12404

Jacek Wojciech – NO09320

Jagieło Agnieszka – NO12311

Jaglak Kazimierz – NO17612

Jakubczyk Jolanta – NO10310 – Członek PTOO

Jakubowski Paweł – NO06303 – Członek PTOO

Jamioł Ireneusz – NO07323 – Członek PTOO

Jamioł Paulina – NO14317

Jamrocha Tomasz – NO08308

Janaszkiewicz Dariusz – NO09332

Janaś Piotr – NO12325

Jankowska Dominika – NO16310

Jankowska Katarzyna – NO15221

Jankowska Monika – NO15411 – Członek PTOO

Janusińska Sylwia – NO16338

Januszko Patrycja – NO14313

Jaroch Kamila – NO17407

Jaros Artur – NO14307

Jaros Iwona – NO11513

Jaros Mariusz – NO07316 – Członek PTOO

Jarosz Anna – NO10305 – Członek PTOO

Jarzmik Sylwia – NO17606

Jasek Grzegorz – NO10107

Jasiczek Ewa – NO15225 – Członek PTOO

Jasińska Karolina – NO13307

Jasińska – Kwaśnik Wanda – NO10352

Jastrząb Edyta – NO16325

Jamioł Ireneusz – NO07323 – Członek PTOO

Jaworska Marta – NO11312

Jeżowska Ewelina – NO12326

Jędrzejewska Ewa – NO13305

Joachimiak Milena – NO09331

Jobs – Repelewicz Agata – NO06304 – Członek PTOO

Jońska – Bernaciak Joanna – NO12206 – Członek PTOO

Juda Paweł – NO16353

Juncewska Dominika – NO15123 – Członek PTOO

Juraszek Ewa – NO10218

Jurkowski Andrzej – NO15209

Just Daria – NO14209

Just Elżbieta – NO11321

Juszczyk Agnieszka – NO14332

Juźwiak Hanna – NO12204 – Członek PTOO

Kachniewicz Jolanta – NO14337

Kaczor Wioletta – NO13323

Kaleciński Maciej – NO16351

Kalinowska Paulina – NO17410

Kaliszuk Agnieszka – NO16324

Kalwasiński Tadeusz – NO17716

Kałka Małgorzata – NO12316

Kamela Karolina – NO12320

Kamela Maciej – NO11322

Kamińska Ewelina – NO17703

Kanygin Władimir – NO08505

Kapela Daria – NO14320 – Członek PTOO

Kapusta Anna – NO14406

Kapuścińska Alicja – NO15218

Karbowska Żaneta – NO16406

Karczewska Marzenna – NO06317

Karczewski Adrian – NO10328

Karczewski Maciej – NO08506

Karolak Jakub – NO11309

Karpicka Edyta – NO10306

Karpik – Gębka Justyna – NO16713

Kasperczak Aleksandra – NO15213

Kasprzak Bartosz – NO09318

Kawula Justyna – NO16330

Kazubowski Paweł – NO17614

Kaźmierczak Katarzyna – NO13107

Kąkol Anna – NO16119

Keler Agnieszka – NO10343

Kentzer Wojciech – NO10335

Kędzia Renata – NO16311

Kępa Mariola – NO14325 – Członek PTOO

Kida Wojciech – NO08201 – Członek PTOO

Kielan Karolina – NO17615

Kierońska – Gollus Marta Maria – NO15108

Kierszniowska Anna – NO17116

Kierszniowski Jan – NO10217 – Członek PTOO

Kierszniowski Szymon – NO07104 – Członek PTOO

Kierys Rafał – NO15113

Kieza – Sideł Anna – NO17620

Kijewska Sylwia – NO15412 – Członek PTOO

Kirszner – Pryca Anna – NO15340

Kiszczyński Paweł – NO16117

Klaczkowska Izabela – NO17345

Klank Kinga – NO06321 – Członek PTOO

Klat Dariusz – NO06322

Klat Stefania – NO06323

Klause Małgorzata – NO16110

Kleniewska – Bajkowska Katrin – NO13401 – Członek PTOO

Klepacki Artur – NO15134 – Członek PTOO

Kluczkowski Grzegorz – NO14341

Kluza Krzysztof – NO09110 – Członek PTOO

Klyszcz Joanna – NO17106

Kłysz Agata – NO17108

Koban Tomasz – NO09330

Kobus – Kobierecka Agnieszka – NO17616

Kocyba Agnieszka – NO15330

Kochaniewicz Aleksandra – NO16201 – Członek PTOO

Kolasińska Agnieszka – NO15126

Kołaczyńska Monika – NO16354

Kołder Anna – NO14208 – Członek PTOO

Kołder Paweł – NO05103 – Członek PTOO

Kołeczek Weronika – NO17409

Kołodziejczyk Arkadiusz – NO11509

Kołpak Arkadiusz – NO14106

Komar Joanna – NO06324 – Członek PTOO

Koniczyńska Olga – NO16218

Kopania Beata – NO12405

Koralewski Jakub – NO14103

Koralewska Patrycja – NO14104

Korzeniowska Alina – NO17315

Kostańska – Nowacka Joanna – NO14201

Koszarek Michał – NO13331

Kotela Anna – NO17346

Kotowska – Pawlik Lidia – NO12334

Kowal Natalia – NO17347

Kowalczuk Anna – NO12103

Kowalczuk Damian – NO16346

Kowalczuk Robert – NO12104

Kowalska Urszula – NO11327

Kowalska – Milart Katarzyna – NO13204 – Członek PTOO

Kowaluk Anna – NO14339

Kowalczyk Martyna – NO15220 – Członek PTOO

Kowalówka Elżbieta – NO12307

Kownacki Andrzej Paweł – NO08504 – Członek PTOO

Koza Magdalena – NO10319 – Członek PTOO

Kozak Marta – NO10318

Kozakiewicz – Grall Irmina – NO15125 – Członek PTOO

Kozera – Waliszko Anna – NO17355

Kozieł Wojciech – NO10357

Kozińska Teresa – NO05110

Kozłowiecka Joanna – NO03203 – Członek PTOO

Kozłowska Emilia – NO14404

Kozłowska Katarzyna – NO16313

Kozłowska – Ludwig Magdalena – NO10341

Krajewska Małgorzata – NO04305

Krasucka Luiza – NO11104 – Członek PTOO

Krawczyk Katarzyna – NO11106

Krawczyk Krzysztof – NO97117

Krawczyk Wojciech – NO11105 – Członek PTOO

Kresopolski Antoni – NO14203

Kręgielska Natalia – NO16115

Kromska – Szymańska Ewa – NO10207 – Członek PTOO

Kropacz – Sobkowiak Sylwia – NO04202 – Członek PTOO

Król Karolina – NO13336

Królikowski Adam – NO09315

Krupa Grażyna – NO12333

Krupa Monika – NO14114

Krupiński Sławomir – NO10356

Krysztofiak Katarzyna – NO10212

Krzemienowska Magdalena – NO17303

Krzewińska Aleksandra – NO12332

Krzykawski Wojciech – NO15405

Krzysztofek Aleksandra Jagoda – NO15346

Krzyżański Seweryn – NO11113

Książkiewicz Dorota – NO13111

Kuberka Jagoda Maria – NO17205

Kubiak Anna – NO17332 – Członek PTOO

Kubik Patrycja – NO15130 – Członek PTOO

Kubrak Janusz – NO13337

Kuczyńska Małgorzata – NO10337

Kuczyńska Michalina – NO14301

Kuczyński Daniel – NO14216

Kućko Jędrzej – NO14213 – Członek PTOO

Kulak Anna – NO17307

Kulczyńska Agata – NO17331

Kulik Kamil – NO12328

Kułakowska Małgorzata – NO16317 – Członek PTOO

Kupajczyk Agata – NO10307

Kurek Joanna – NO17206

Kurczewska Magdalena – NO11314

Kurczyński Marcin – NO11304

Kurkowska Katarzyna – NO17406

Kurnik Ewa – NO17202

Kurpiński Paweł – NO15320

Kuszczak Anna – NO09303 – Członek PTOO

Kusiak Emilia – NO17354

Kuśmierczyk – Ćwiek Beata – NO16213

Kuśmirska Bogumiła – NO08309

Kutaj Renata – NO13316

Kutnik Elżbieta – NO11303 – Członek PTOO

Kwapisz Beata Teresa – NO17623

Kyciak Monika – NO15347

Lach Maciej – NO17402

Lach Tomasz – NO16314

Lechowicz Łukasz – NO13329

Lemańczyk Anna – NO14217

Lembowicz Agnieszka – NO10346 – Członek PTOO

Lendzion Dorota – NO12330

Lenik Mateusz – NO11306 – Członek PTOO

Lesińska Wioletta – NO10327

Leszczyńska Katarzyna – NO17117

Leszczyńska Małgorzata – NO03114

Leszczyński Tomasz – NO07321

Leszczyński Waldemar – NO17113

Leśniewska Aleksandra – NO14314 – Członek PTOO

Leśniewska Katarzyna – NO13203

Lewandowski Andrzej – NO03105 – Członek PTOO

Lewandowski Tomasz – NO17604

Lewicki Grzegorz – NO15204 – Członek PTOO

Lewińska Beata – NO12107

Linczewski Jerzy – NO06305 – Członek PTOO

Lipiec Marlena – NO15106 – Członek PTOO

Lis Sława – NO12106 – Członek PTOO

Lis Włodzimierz – NO05104 – Członek PTOO

Listwan Ewa – NO05105 – Członek PTOO

Lubecka – Fraszyńska Krystyna – NO15345

Lużyńska Monika – NO16113 – Członek PTOO

Lużyński Jacek – NO17124

Łaba Jadwiga – NO07319

Łabno Tadeusz – NO05106 – Członek PTOO

Łaska Agata – NO17401

Łasut Paulina – NO15341

Łazarowicz Olga – NO16321 – Członek PTOO

Łazarska Marta – NO17627

Łączyńska Anna – NO09207

Łodygowska Agnieszka – NO12331

Łopato – Dubniewska Magdalena – NO15301 – Członek PTOO

Łuczkowska Agnieszka – NO15318

Łupkowska Estera – NO16303

Łychońska Natalia – NO16315

Łygas Dariusz – NO09107 – Członek PTOO

Machtel Adrian – NO08304 – Członek PTOO

Machtel Joanna – NO08307 – Członek PTOO

Machowski Wojciech – NO07313

Maciaszek Agata – NO06318

Maciaszek Dorota – NO15131 – Członek PTOO

Maciejewska Agnieszka – NO17403

Maćczak Joanna – NO12219

Madej Agnieszka – NO15102 – Członek PTOO

Madeja Małgorzata – NO16339

Madejski Artur – NO17607

Magda Bogusława – NO14318

Magiera – Marzec Agnieszka – NO14319

Majchrzak Daniel – NO15122

Majchrzyk Marta – NO17356

Majewska Małgorzata – NO17304

Majka – Szarłowska Aleksandra – NO14109

Małajowicz Edyta – NO11515

Makowski Jarosław – NO10208 – Członek PTOO

Maksymiuk Jolanta – NO16318

Malewicz Katarzyna – NO14311 – Członek PTOO

Małecka Danuta – NO16340

Mańkowska – Bigus Katarzyna – NO13308

Marchewka Agnieszka – NO16304

Marciak Kamila – NO10104 – Członek PTOO

Marciniak Piotr Tomasz – NO11325

Marć Maciej – NO10331

Marszewska Justyna – NO10216

Marytiuk Sabina – NO16331

Marzec Aleksandra – NO15136

Matczak Jacek – NO13304

Matławska Magdalena – NO17342

Matys Iwona – NO13301

Maziarz Katarzyna – NO10344

Mazurek Aleksandra – NO17308

Mazurek Wojciech – NO11502 – Członek PTOO

Mazurkiewicz Tomasz – NO12335

Mączka Piotr – NO10334

Mendyk Krzysztof – NO16102

Mentel Ewa – NO10348

Michalska Iwona – NO06311 – Członek PTOO

Mielczarek Anna – NO09103 – Członek PTOO

Mielczarek Marek – NO09327

Mierzwińska Natalia – NO15139

Migus Iwona – NO15135 – Członek PTOO

Mikul Marek Kamil – NO11312

Mikulska Joanna – NO17207

Milanowska Helena – NO13209

Mincikiewicz Mirosława – NO07320

Minkina Sławomir – NO10304

Misiewicz Joanna – NO16308

Miszczyszyn Tomasz – NO16103

Moch Karolina – NO15331

Modzelewski Andrzej – NO97114

Modzelewski Marek – NO08101 – Członek PTOO

Molenda Rozalia – NO08207 – Członek PTOO

Molicka Jolanta – NO08306

Molski Piotr – NO11201 – Członek PTOO

Monkiewicz Tomasz – NO17311

Morawiec Alicja – NO11117 – Członek PTOO

Morawska Natalia – NO16207

Moroz Justyna – NO14407

Mostrąg Andrzej – NO16214 – Członek PTOO

Motowidło Zdzisław – NO03113 – Członek PTOO

Mrozińska Justyna – NO08209

Mrówczyńska Anna – NO08208

Mudel-Ogrodnik Ewa – NO07105 – Członek PTOO

Mularczyk Katarzyna – NO11213

Murawska Anna – NO11507 – Członek PTOO

Muskalska Bożena – NO05107 – Członek PTOO

Nadolski Radosław – NO15132

Nagumowicz Joanna – NO17316

Najechalska Natalia – NO17366

Nater Justyna – NO14303 – Członek PTOO

Nawrot Maciej – NO10339

Nawrot Paweł – NO08203 – Członek PTOO

Nazarko – Kulza Anna – NO07305 – Członek PTOO

Niebrzydowska Małgorzata NO13110

Nieckarz – Fojcik Agata – NO10309 – Członek PTOO

Niedzielska Katarzyna – NO17706

Niedzielski Daniel – NO15321

Niedzielski Krzysztof – NO07317

Niedźwiedź Agata – NO09324

Niesobska Aneta – NO17348

Niewinna Angelika – NO17711

Niklas Monika – NO16307 – Członek PTOO

Nocuń Jacek – NO06310

Nogaj Sławomir – NO08206

Nogajczyk Paulina – NO15212 – Członek PTOO

Norbert Natalia – NO17362

Nowak Joanna – NO14326

Nowak Sylwia – NO12217

Nowak Wojciech – NO06206 – Członek PTOO

Nowak – Kuźniar Katarzyna – NO09316

Nowak – Tilley Anna – NO10224

Nowicka Joanna – NO11112

Nowicki Krzysztof – NO17109

Obrzud Joanna – NO07111 – Członek PTOO

Ogar Angelika – O14343

Ogonowska Monika – NO17628

Okruta – Sikora Agnieszka – NO15226 – Członek PTOO

Olbert Anna – NO17101

Olbryt Marlena – NO13339
Olech – Stencel Patrycja – NO10324

Olejniczak Kinga – NO12207 – Członek PTOO

Olejniczak Molinar Agnieszka – NO13104 – Członek PTOO

Oleszko Adam – NO16332

Oleśniewicz Julia – NO16202

Olkowska Dominika – NO15129

Olszewska Edyta – NO17120

Olszewski Kamil – NO16211

Orbach Olga – NO16327

Orchowska Aleksandra – NO14212 – Członek PTOO

Orłowicz – Orzech Aleksandra – NO14110

Orkisz Małgorzata – NO11108 – Członek PTOO

Ortyńska Weronika – NO13334

Orzechowska Diana – NO17404

Orzeł – Krupanek Lucyna – NO11505 – Członek PTOO

Osiadacz Krzysztof – NO12221 – Członek PTOO

Ostrycharz Paulina – NO17363

Otrzonsek Juta – NO16410 – Członek PTOO

Pachniewicz Małgorzata – NO06207 – Członek PTOO

Paciulon Krzysztof – NO13309

Padiasek Paulina – NO17340

Pajonk Iwona – NO17712

Pakuła Barbara – NO10201

Paluch Aleksandra – NO12205 – Członek PTOO

Paluch Anna – NO15103 – Członek PTOO

Paluch Rafał – NO09304 – Członek PTOO

Pałubicka Justyna – NO14322

Panasiuk – Kędzia Joanna – NO07307 – Członek PTOO

Parais Sylwia – NO08311

Parfjanowicz Grażyna – NO11514

Pasalska Joanna – NO05207 – Członek PTOO

Pawelec Pamela – NO16216

Pawelec Paweł – NO13326

Pawelec – Kowalczyk Sylwia – NO08302

Pawliczak Aleksandra – NO04205 – Członek PTOO

Pawliczak Andrzej – NO97112

Pawliczak Jerzy – NO04204 – Członek PTOO

Pawluczak Paulina – NO15303

Pawluczak Rafał – NO15315

Pempera Przemysław – NO10102 – Członek PTOO

Perdziak Maciej – NO07207 – Członek PTOO

Perzyńska Joanna – NO15202

Piechota Magdalena – NO15319

Pieczyrak Danuta – NO03115

Piekarska Jolanta – NO15402

Pietrowicz – Rutkowska Olga – NO15215

Pięta Justyna – NO13340

Pilaczyńska Aleksandra – NO14102

Pilżys Eugeniusz – NO06319

Piotrowska Katarzyna – NO10311 – Członek PTOO

Pisarek Beata – NO11311

Piwowar Emilia – NO17343

Płatek – Ruszel Katarzyna – NO09309

Płonka – Kwiek Ilona – NO10312 – Członek PTOO

Płoskonka Agnieszka – NO04302

Płóciennik Jakub – NO06208 – Członek PTOO

Płucisz Mateusz – NO11204

Podniesińska Małgorzata – NO17405

Pogorzelska Marta – NO17626

Ponichtera Jarosław – NO11320 – Członek PTOO

Pokorny Bartłomiej – NO07108 – Członek PTOO

Pokropek Cezary – NO12402 – Członek PTOO

Polak Luiza – NO09105 – Członek PTOO

Polus Dorota – NO11261

Polus Grzegorz – NO15107

Polus Urszula – NO10106 – Członek PTOO

Pomianowska Anna – NO14113

Popielewski Tomasz – NO14204

Popławska Natalia – NO15137 – Członek PTOO

Porębska Gabriela – NO17709 – Członek PTOO

Porucznik Przemysław – NO15114

Pośpiech Katarzyna – NO15206

Potrzebowska Joanna – NO11203

Powązka Sebastian – NO15313

Ptak Marzena – NO10214 – Członek PTOO

Przekoracka-Krawczyk Anna – NO03204 – Członek PTOO

Przeździecka – Dotyk Joanna – NO13338

Przybylska Natalia – NO06314 – Członek PTOO

Przybyła Beata – NO17707

Przygoda – Szeleżyńska Kamila – NO15110

Przywecki Piotr – NO04207 – Członek PTOO

Pulikowska Marta – NO12222

Puławska Emilia – NO97113 – Członek PTOO

Puszka Katarzyna – NO15140

Pyć Karina – NO17629

Pydzik Katarzyna NO15115 – Członek PTOO

Pyżalska Paulina – NO11110 – Członek PTOO

Rabczak Dominika – NO16217

Rabko Magdalena – NO14323

Raczkiewicz Joanna – NO12105 – Członek PTOO

Radawiec Dominika – NO17339

Radzimirska – Mucha Sylwia – NO14306 – Członek PTOO

Rainer Aleksandra – NO06202 – Członek PTOO

Rajchel Daria – NO13201

Rakoczy Marcin – NO12305

Ratajczak Marcin -NO10350

Reguła Lucyna – NO15343

Rembielak Joanna – NO16601

Reszke Bartosz – NO17305

Rewers Sylwia – NO17110

Rębisz Oktawia – NO15403 – Członek PTOO

Robak Marta – NO09204 – Członek PTOO

Rogóż Marcin – NO08102 – Członek PTOO

Rojek Katarzyna – NO17319

Rolnicka Joanna – NO10205

Romańczyk Agnieszka – NO09319

Rosa Michał – NO08303

Rosiak – Strzelczyk Alina – NO15217 – Członek PTOO

Rostkowska Agnieszka – NO11210

Rostkowska Sandra – NO14405 – Członek PTOO

Rozenko Olga – NO11517

Rozmiarek Agnieszka – NO17201

Rożek Elżbieta – NO16319

Rubaj Marcin – NO14105 – Członek PTOO

Rudnicka Magdalena – NO11317

Rudzińska Małgorzata – NO07109 – Członek PTOO

Rudziński Bolesław – NO12208 – Członek PTOO

Rutecka Beata – NO06316

Rutkowski Krzysztof – NO03107 – Członek PTOO

Rutkowski Paweł – NO17608

Rychel Karolina – NO09106

Rychel Magdalena – NO03108 – Członek PTOO

Ryżko Andrzej – NO12213 – Członek PTOO

Sadowska Iwona – NO10325

Sadowski Marek – NO10302

Sadowski Przemysław – NO10313

Sakowski Piotr Krzysztof – NO13302 – Członek PTOO

Salewska Anna – NO16111

Salik Daniel Tomasz – NO05101

Sapieszko Monika Ewa – NO12340

Sarzyńska Anna – NO13314 – Członek PTOO

Sawicka – Sroka Anna – NO08202 – Członek PTOO

Seifert Anna – NO09312

Semanicka – Kin Alicja – NO15207 – Członek PTOO

Semrau Anna – NO15222

Seneńko Tomasz – NO14338 – Członek PTOO

Seniów Krzysztof – NO13335

Sideł Mariusz – NO17621

Siekierzyński Jakub – NO15223

Siembrzuch Bartłomiej – NO15127

Siemczonek Piotr – NO13324

Siemińska – Dopierała Marlena – NO15305

Sikora Anna – NO07315

Simon Agnieszka – NO17708

Sitek – Kulla Katarzyna – NO12315

Skok Maria – NO17324

Skonieczna Monika – NO10315 – Członek PTOO

Skowron Maciej – NO10338 – Członek PTOO

Skowroński Krzysztof Wiktor – NO17713

Skrzypek Anna – NO11208 – Członek PTOO

Skrzypek Zbigniew – NO97107

Słojewski Piotr – NO13320

Słota Justyna – NO16203

Słowiaczek Barbara – NO14308

Smolarska Sylwia – NO15310

Sobaszek Anna – NO11319

Sobański Mariusz – NO15141

Sobczak Marcelina Krystyna – NO17312

Sobczyk Natalia – NO09328

Sobiech Joanna – NO12403

Sobolewska Klaudia Alicja – NO16109

Socha Karol – NO13108

Socha Paweł – NO13109

Sokołowski Maciej – NO04206

Sokół Małgorzata – NO06203

Sokół Wioleta – NO10222

Solecka Aleksandra – NO10353

Sońta Katarzyna – NO15325

Spinek Krzysztof Michał – NO17321

Spirydowicz Marcin – NO16326 – Członek PTOO

Springer Katarzyna – NO10220

Sroka Damian – NO17630

Sroka Jerzy – NO08204 – Członek PTOO

Stachowiak Magdalena – NO13313

Stachowiak Robert – NO13318

Stankiewicz Joanna – NO15332

Stańczyk Bogdan – NO07303 – Członek PTOO

Stańczyk Brunon – NO09108

Starzycka – Babik Aleksandra – NO09203 – Członek PTOO

Staszak Agnieszka – NO13312 – Członek PTOO

Staszak Barbara – NO12327

Staszak Magdalena – NO07311 – Członek PTOO

Stec Jacek – NO17610

Stechnij Karol Ludwik – NO16411

Stefańska Michalina – NO13404

Steinke Tomasz – NO97108 – Członek PTOO

Stępień Małgorzata – NO12306

Stępniak Mariusz – NO13322

Stojałowski Zbigniew – NO97109 – Członek PTOO

Stokowiec Rafał – NO11510 – Członek PTOO

Stolarczyk Sylwia – NO13206 – Członek PTOO

Stolpe Małgorzata – NO13210

Stróżik Bartłomiej – NO14101

Strózik Sławomir – NO97111 – Członek PTOO

Strzałkowiec Katarzyna – NO15119

Strzyżyńska Violetta – NO14335

Stucke Marta – NO14402 – Członek PTOO

Stupak Małgorzata – NO15349

Suda Jarosław – NO03111

Sulewski Borys – NO15311

Suliński Tomasz – NO12209 – Członek PTOO

Suska Magdalena – NO17714

Suski Stanisław – NO17710

Susulska Dorota – NO17350

Sygnet Milena – NO16405 – Członek PTOO

Sworczuk Patryk – NO10108 – Członek PTOO

Sworczuk Henryk – NO11511 – Członek PTOO

Szabłowska Marzena – NO17114

Szady Milena – NO11205 – Członek PTOO

Szala – Drażyk Monika – NO17715

Szarkiewicz Sylwia – NO15214

Szatanik Anna – NO07102

Szawaryn Joanna – NO11328

Szczepaniak Beata – NO17104

Szczepaniak Justyna – NO12224

Szczepaniak Piotr – NO15322

Szczepaniak Sylwia – NO16348

Szczepanik Joanna – NO14315

Szczerbiński Paweł – NO11302 – Członek PTOO

Szczesiak Jolanta – NO17317

Szczurowska Joanna – NO09206 – Członek PTOO

Szczypior Joanna – NO16401 – Członek PTOO

Szelest Małgorzata – NO11215

Szeleżyński Bartosz – NO15111

Szeleżyński Kamil – NO17118

Szeleżyński Stanisław – NO03112

Szematowicz Krzysztof – NO15308

Szemik Kamila – NO10320

Szerment Dorota – NO13102 – Członek PTOO

Szewc Emilia Katarzyna – NO10117 – Członek PTOO

Szewc Radosław – NO03101 – Członek PTOO

Szewczuk Magdalena – NO13114

Szewczyk Paulina – NO15216

Szlapin Katarzyna – NO17121 – Członek PTOO

Szmigiel Marta Anna – NO09323

Szmurło Sylwia – NO14401 – Członek PTOO

Szostak Marta – NO15404

Szpalerska Anna – NO09311

Szpalerski Radosław – NO09308

Szuba Robert – NO08205 – Członek PTOO

Szybiński Łukasz – NO17367

Szymankiewicz Zofia – NO13207

Szymanowicz Agnieszka – NO11107

Szymańska Elwira – NO15201

Szymańska Karolina – NO16342

Szymoszek Klaudia – NO15120

Ścibior Ryszard – NO03102

Ślesicki Łukasz – NO16322

Śliwińska Katarzyna – NO14316

Śliwińska Tatiana – NO09102

Śmiałek Leszek – NO12101 – Członek PTOO

Śmietański Andrzej – NO14207

Świderek Remigiusz – NO11116

Świerczyński Tomasz – NO12324

Świgoń Małgorzata – NO07110

Świgoń – Tatar Aleksandra – NO07107

Taczalski Tomasz – NO06307

Tadla Wiktor – NO14344

Trzcinowicz Maciej – NO11518

Tercjak Dorota – NO10110

Tkaczuk Magdalena – NO16402

Toczołowski Piotr – NO11503 – Członek PTOO

Tokarzewska Sylwia – NO17119

Tokarzewski Tomasz – NO03109 – Członek PTOO

Tomalka Robert – NO12216 – Członek PTOO

Tomaszewska Agnieszka – NO15314

Tokarzewski Paweł – NO12220

Tomasik Agnieszka – NO06312 – Członek PTOO

Tomczak Bartosz – NO09306 – Członek PTOO

Tomczyk Konrad – NO12211

Tomczyszyn Kamil – NO16408 – Członek PTOO

Tometczak Anna – NO09307 – Członek PTOO

Trachta Sylwia – NO10210

Trajdos Dorota – NO16347 – Członek PTOO

Truszkowski Wiktor – NO17357

Trybulec Agnieszka – NO17368

Trzaskowska Patrycja – NO15410

Trzcińska Anna – NO15124

Trzcińska Sylwia – NO16403 – Członek PTOO

Trzeciak Anna – NO11324

Turbak Diana – NO12317

Turska Kamila – NO17335

Turski Wojciech – NO16312

Tyrcz Joanna – NO14329

Ulczok Iwona – NO17704 – Członek PTOO

Urbaniak Adriana – NO17408

Urbaniak Joanna – NO17364

Urgacz Katarzyna – NO17701

Uzdejczyk Anna Maria – NO15348

Urbanowicz Katarzyna – NO16107

Walas Artur – NO12312 – Członek PTOO

Walczak Andrzej – NO12223

Walczak Magdalena – NO17358

Walczak Maria – NO15344

Walczyk – Tucznio Elżbieta – NO12108

Wajer Anna – NO16306

Wajnert Zuzanna – NO09201

Walaszczyk Ewa – NO15227

Waligóra Grzegorz – NO97110 – Członek PTOO

Waligóra Mateusz – NO16204 – Członek PTOO

Waniczek Aleksandra – NO15309 – Członek PTOO

Wantke Karolina – NO10322

Waszkiewicz Aleksandra – NO17325

Watral Joanna – NO17336

Wawro Martyna – NO17320

Wawrzak – Szczawińska Marta – NO11109 – Członek PTOO

Wawrzyniak Marta – NO08305

Wawrzyniak – Szewczyk Dorota – NO17330

Wągiel Piotr – NO13332

Wendel Monika – NO14202

Werońska Justyna – NO17624

Węsierska Anna – NO13115

Wiącek Fryderyk NO15338

Wiącek Marta – NO16334 – Członek PTOO

Wieczorek Jarosław – NO15109

Wieczorek Marek – NO10219

Wieczorek Przemysław – NO15316

Wieczorkowski Michał – NO07312 – Członek PTOO

Wilczyńska Anna – NO15306

Witkowska Agnieszka – NO12310

Wierzbicka Magdalena – NO15128 – Członek PTOO

Wiśniewska Aneta – NO12336 – Członek PTOO

Włodarczyk Natalia – NO17102

Wojciechowska Magdalena – NO13202

Wojciechowski Michał – NO14312 – Członek PTOO

Wojtanowska Julita – NO14340

Wojtaszek Krzysztof – NO14206

Wojtczak Małgorzata – NO10314

Wojtczak – Kwiaśniewska Monika – NO14219 – Członek PTOO

Wojtuła Joanna – NO14321

Wojtkowiak Agnieszka – NO16333

Wojtkowiak Bogumiła – NO12321

Wolańska Joanna – NO14326

Wolf Mariusz – NO11209

Wolna Zofia – NO16407 – Członek PTOO

Wolna – Górniak Anna – NO09205

Wosik Ewelina – NO17111 – Członek PTOO

Wosik Justyna – NO16210 – Członek PTOO

Woźniak Marcin – NO17602

Wójcik Aleksandra – NO17337

Wójcik Dagmara – NO11115

Wójcik Katarzyna – NO11111 – Członek PTOO

Wójcik Radosław – NO11512 – Członek PTOO

Wójtowicz Anna – NO16105

Wrona Piotr – NO11214

Wronkowska – Gorczyca Marta – NO09305 – Członek PTOO

Wróbel Joanna – NO15335

Wróblewska Beata Iwona – NO11519

Wyrwas Izabela – NO11332

Wysocka Magdalena – NO16114

Wyszyński Radosław – O12314 – Członek PTOO

Wyrzykowska Agata – NO17318

Zabel Jacek – NO07309 – Członek PTOO

Zabel Wojciech Adam – NO12113 – Członek PTOO

Zabiełło Aleksandra – NO15415 – Członek PTOO

Zabłocka Joanna – NO11271

Zaciera Tomasz – NO15104

Zagacka Dorota – NO13105

Zajączkowska Kamila – NO14334

Zakrzewska Sylwia – NO17203 – Członek PTOO

Zamęcka Aleksandra – NO17302 – Członek PTOO

Zaremba Anna – NO12302

Zaremba Beata – NO17125

Zarębska Magda – NO16337

Zarzecka Agnieszka – NO10347

Zarzyńska Maria – NO11206

Zatorska Natalia – NO15208

Zawadzki Sebastian – NO15406 – Członek PTOO

Zawadzki Tomasz – NO16352 – Członek PTOO

Zawierucha Karolina – NO11331

Zaworska Magdalena – NO17208 – Członek PTOO

Zblewski Piotr – NO15105

Zdebik Patryk – NO14309

Zdżalik Marta – NO11313

Zielińska Karolina Maria – NO15219

Zielińska Monika – NO13325

Zielonka Juliusz Stanisław – NO11506 – Członek PTOO

Zielonka Szymon – NO11508

Zieniewicz Alina – NO15334

Zientara Monika – NO10317 – Członek PTOO

Zientara Paweł – NO07306

Zientek Piotr – NO17625

Zimnicki Michał – NO16101

Zimny Mateusz – NO16349

Znajewska Zuzanna – NO16118

Zuba Aleksandra Marta – NO03110 – Członek PTOO

Zwolska Urszula – NO09332

Żabierek Joanna – NO15336

Żebrowska Joanna – NO14346

Żelazo Anna – NO17359

Żuchowski Jarosław – NO03205

Żukowska Małgorzata – NO14115

Żukowski Paweł – NO17617

Życka Dorota – NO09208

Żyłkowska Małgorzata – NO11329