MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA EAOO 2014 W WARSZAWIE

//:Strona główna/Konferencje/MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA EAOO 2014 W WARSZAWIE

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA EAOO 2014 W WARSZAWIE

eaoo_logoInformujemy, że na tegorocznej konfernecji EAOO (Europejskiej Akademii Optometrii i Optyki), która odbyła się w tym roku w Maladze ogłoszona została informacja.

Konferencja EAOO w roku 2014 odbędzie sie w Polsce.


Konferencja EAOO odbędzie się w dniach 15–18 maja 2014.
Już dzisiaj proponujemy zarezerwować sobie ten termin.

Konferencja EAOO
– w dniach 15-18 maja 2014
– godziny od 8:00 do 17:00
– w Hotelu Novotel Warszawa Centrum, ul Marszałkowska 94/98, 00-510 Warszawa

Dla polskich specjalistów związanych z ochroną wzroku, cena uczestnictwa została znacznie obniżona i wynosi 150€. Podczas rejestracji wybrać EAOO non-member > Delegate non-member. Następnie po wpisaniu danych rejestracyjnych oraz po wybraniu kraju „Polska” dochodzi do automatycznego przeliczenia kwoty na promocyjną cenę 150EUR na ostatniej stronie podsumowania (payment – nie jest ona oficjalnie na stronie konferencji wyszczególniona). Obniżona cena dotyczy tylko i wyłącznie podczas uczestnictwa w samej konferencji (wybrać: EAOO conference only)

Wszystkie wcześniejsze konferencje EAOO odbywały się w języku angielskim. Po kilku dniach rozmów z EAOO zaproponowane zostało następujące rozwiązanie.

Zainteresowane osoby udziałem w tłumaczonej konferencji proszone są o pobranie, wypełnienie i odesłanie formularza (link poniżej) do 3-go marca. EAOO na podstawie zebranych informacji, oraz później faktycznym odzwierciedleniu w rejestarcji podejmie się tłumaczenia wykładów w sali głównej.
Im więcej osób się zarejestruje, tym pewniejsze jest tłumaczenie. Pozostałe wykłady w salach bocznych napewno nie będą tłumaczone! Wcześniejsze prelekcje na konferencjach EAOO odbywały się w języku angielskim, bez względu na kraj w jakim się odbywały.

Zwracamy się zatem z prośbą aby formularz wypełniły osoby, które zamierzają udać się na konferencję EAOO do Warszawy.

Pobierz formularz – translation form

[.doc]

Informacje odnośnie miejsca, kosztów uczestnictwa, programu wraz z formularzem rejestracyjnym znajdziecie bezpośrednio na stronie poświęconej konferencji EAOO w Warszawie warsaw2014.info.

 

By | 2017-03-16T20:38:03+01:00 22 kwietnia 2013|Konferencje|3 komentarze

About the Author:

3 komentarze

  1. PTOO.pl 23 grudnia 2013 w 20:49

    PTOO nie przyjmuje zgłoszeń na Konferencje. Na stronie http://www.warsaw2014.info znajdują się wszystkie niezbędne informacje odnośnie uczestnictwa, kosztów, miejsca wraz z formularzem rejestracyjnym.

  2. Optometria 24 lutego 2014 w 12:32

    Mam pytanie, z opisu programu konferencji wnioskuje, ze wykłady zaczynają się dopiero w piątek 17 maja, natomiast czwartek przeznaczony jest na egzaminy itd., czy dobrze to rozumiem ? Proszę o pomoc, bo nie wiem od kiedy rezerwować hotel. Czy w czwartek nie będzie zadnych wykladow ? Dziekuje.