DEBATA O ZAWODZIE OPTOMETRYSTY

//:Strona główna/Konferencje/DEBATA O ZAWODZIE OPTOMETRYSTY

DEBATA O ZAWODZIE OPTOMETRYSTY

PTOO
W związku ze zbliżającymi się Targami OPTYKA 2016 w Poznaniu, Zarząd Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki podjął decyzję o zorganizowaniu OTWARTEJ DEBATY dla polskich optometrystów.

Debata odbędzie się 19 listopada podczas targów w Poznaniu o godzinie 10:15 w Sali Zielonej MPT i będzie okazją do wspólnego zastanowienia się nad przyszłością zawodu optometrysty w Polsce oraz do ewentualnej dyskusji i wymiany zdań.

Ważną informacją jest, że debata ma charakter otwarty tzn. udział w debacie może wziąć każda osoba będąca optometrystą, bez konieczności członkostwa w Polskim Towarzystwie Optometrii i Optyki.

Prosimy zatem o rozesłanie tej informacji, aby dotarła ona do jak największego grona zainteresowanych.

W dniu 19 listopada 2016 roku, po zakończonej debacie, o godzinie 14:00 w Sali Zielonej MTP w Poznaniu odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie PTOO. Głównym tematem zebrania będzie przyszłość zawodu optometrysty w Polsce.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów Optyka, które będziemy współdzielić z naszym patronem medialnym Gazetą Optyka.

Informacja o debacie na stronie MTP

 

By | 2017-03-16T20:37:57+01:00 9 września 2016|Konferencje|Możliwość komentowania DEBATA O ZAWODZIE OPTOMETRYSTY została wyłączona

About the Author: